ВІЧНИЙ КАРТРИДЖ ПРЕМІУМ

Це абсолютно новий картридж, виготовлений з 100% нових компонентів, який надається клієнтові в оренду до повного вичерпання ресурсу. 

ЕCO КАРТРИДЖ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС"

ЕКО картриджВічний картриджОригінальний картриджСумісний картриджВідновлений картридж
Висока якість друкуТАКТАКТАКТАКНІ
ЕкологічністьТАКТАКНІТАКТАК
Фіксована вартістьТАКТАКНІНІНІ

ВИРОБНИЦТВО НАЛАШТОВАНЕ У КОМПАНІЇ

Компанія Експерт сервіс вперше в Україні відкрила завод з виробництва тонера для лазерних картриджів під торговою маркою ТМ "ЕS". Для виробництва використовуються тільки якісні матеріали, які частково імпортуються з Китаю, Чехії та Японії. Якість тонера підтверджено хімічною формулою нашого партнера.

При співпраці з провідним китайським виробником фотоциліндрів компанія Експерт сервіс встановила і запустила мінімальну конвеєрну лінію, що забезпечує високу якість продукції. Конвеєрна лінія розрахована тільки на моделі фотоциліндрів для картриджів, які користуються попитом.

Оцінивши співпрацю з виготовлення фотоциліндрів, компанія Експерт сервіс в січні 2018 реалізувала другий етап співпраці з нашим партнером. А саме міні обладнання для виготовлення валів магнітних із заводу в Китаї було перевезено в Україну і встановлено. Одночасно було підписано угоду про трьох наступних етапах і термінах їх реалізації.

Компанія Експерт сервіс в квітні 2018 впровадила третій і четвертий етап співпраці. У цей період було встановлено обладнання, яке працює по зеленій технології по відновленні очисних лез і лез дозування. А саме, устаткування дозволяє повторно використовувати металеву основу, переробивши гумово-силіконову частину.

У липні 2018 відбувся завершений фінальний п'ятий етап інсталяції техніки. Було встановлено обладнання з переробки та повторного виготовлення валів первинного заряду. Вдалося налагодити і запустити це високотехнологічне обладнання, звівши до мінімуму відсоток браку.

Налаштовано виготовлення ЕКО картриджів для лазерних принтерів. Використовується зелена технологія з переробки комплектуючих та пластику, що дозволяє зменшити забрудення навколишнього середовища.

Запущено інтернет-магазин Експерт сервіс за адресою: http://shop.es-te.com.ua

У січні 2023 відбувається оновлення усього виробничо-складського обладнання, конвеєрних ліній, устаткування та створення нових технологічних карт. Отримання сертифікатів ISO. Запровадження покращеної зеленої технології.

Липень 2023 р. - прибуття на склади компанії нової сировини, запуск 3D друку.

Грудень 2023 р. - перезапуск інтернет-магазину, відкриття b2b порталу для бізнес-партнерів. 

Хочеш отримувати наші новини? 

Адреса

47740, Тернопільська область,
смт. Великі Бірки, вул. Київська, 3
Україна


Контакти

Email: alerts@es-te.com.ua
Телефон: +38 (044) 300 29 03

Корисні посилання
Feedback

Будь ласка, надсилайте нам свої ідеї, звіти про помилки, пропозиції! Будемо вдячні за будь-який відгук.