Політика конфіденційності:

Адміністрація Експерт сервіс:

Наша компанія гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, придбаної від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Сайт https://es-te.com.ua забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення, що надійшло.

Ваші реєстраційна дані нам необхідні тільки щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце та у строк.

Окрім цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашої компанії: нових надходженнях товару, розпродажу, особливих програмах, знижках та бонусах.

У випадку, якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти «alerts@es-te.com.ua» і ми завжди допоможемо Вам!

Наші співробітники ніколи не попросять у Вас дані пластикової картки чи інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості і безпека:

1. Компанія Експерт сервіс гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. У певних обставинах наш інтернет-магазин може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

3. Особисті відомості завжди можна змінити, обновити або видалити в розділі "Особистий кабінет".

4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, Інтернет-магазин Експерт сервіс, з Вашого дозволу, може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. В будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин Експерт сервіс використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Адреса

47740, Тернопільська область,
смт. Великі Бірки, вул. Київська, 3
Україна


Контакти

Email: alerts@es-te.com.ua
Телефон: +38 (044) 300 29 03

Корисні посилання
Feedback

Будь ласка, надсилайте нам свої ідеї, звіти про помилки, пропозиції! Будемо вдячні за будь-який відгук.