рішення для друку і бізнесу
ЕCO картридж "експерт сервіс"
ЕКО картридж Вічний картридж Оригінальний картридж Сумісний картридж Відновлений картридж
Висока якість друку ТАК ТАК ТАК ТАК НІ
Екологічність ТАК ТАК НІ НІ ТАК
Фіксована вартість ТАК ТАК НІ НІ НІ

БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДМІННИЙ КАРТРИДЖ + безкоштовна доставка

Виробництво налаштоване у компанії
березень 2015

Компанія Експерт сервіс вперше в Україні відкрила завод з виробництва тонера для лазерних картриджів під торговою маркою ТМ "ЕS". Для виробництва використовуються тільки якісні матеріали, які частково імпортуються з Китаю, Чехії та Японії. Якість тонера підтверджено хімічною формулою нашого партнера.

грудень 2015

При співпраці з провідним китайським виробником фотоциліндрів компанія Експерт сервіс встановила і запустила мінімальну конвеєрну лінію, що забезпечує високу якість продукції. Конвеєрна лінія розрахована тільки на моделі фотоциліндрів для картриджів, які користуються попитом.

січень 2018

Оцінивши співпрацю з виготовлення фотоциліндрів, компанія Експерт сервіс в січні 2018 реалізувала другий етап співпраці з нашим партнером. А саме міні обладнання для виготовлення валів магнітних із заводу в Китаї було перевезено в Україну і встановлено. Одночасно було підписано угоду про трьох наступних етапах і термінах їх реалізації.

квітень 2018

Компанія Експерт сервіс в квітні 2018 впровадила третій і четвертий етап співпраці. У цей період було встановлено обладнання, яке працює по зеленій технології по відновленні очисних лез і лез дозування. А саме, устаткування дозволяє повторно використовувати металеву основу, переробивши гумово-силіконову частину.

липень 2018

У липні 2018 був завершений фінальний п'ятий етап інсталяції техніки. Було встановлено обладнання з переробки та повторного виготовлення валів первинного заряду. Вдалося налагодити і запустити це високотехнологічне обладнання, звівши до мінімуму відсоток браку.

жовтень 2018

Налаштовано виготовлення ЕКО картриджів для лазерних принтерів. Використовується зелена технологія з переробки комплектуючих та пластику, що дозволяє зменшити забрудення навколишнього середовища.

листопад 2018

Запущено інтернет-магазин Експерт сервіс за адресою: http://shop.es-te.com.ua

© 2007-2021 ТОВ "Експерт сервіс-Т". Всі права захищено. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки за умови попередньої письмової згоди ТОВ "Експерт сервіс-Т"