рішення для друку і бізнесу
Назад к списку

Від чого залежить швидкість зносу фотоциліндра в лазерних картриджах?

Якість друку в першу чергу залежить від стану самого фотоциліндра. При тривалій роботі принтера фотоциліндр починає стиратися і свої основні функції він починає виконувати некоректно. Якщо на поверхні фотоциліндра присутні фізичні пошкодження (подряпини, смуги), то відповідно якість друку буде низькою.


Ресурс фотоциліндра, перш за все, залежить від таких факторів як:
Щільність паперу - чим щільніший папір, тим більший вплив на фотоциліндр і тим менше він служить.
Якість паперу - чим кращий папір, тим довше служить фотоциліндр.Інтенсивність друку - чим інтенсивніше використовується картридж, тим швидше зношується фотоциліндр.
Використання стікерів - стікери створюють зайве навантаження на фотоциліндр, треба використовувати спеціальні стікери для лазерного друку.
Використання фірмових бланків - багато фірм використовують фірмові бланки (видрукувані на кольоровому принтері або в друкарні) - так само, як і стікер, бланки створюють додаткове навантаження на фотоциліндр, тим більше, що додаткове навантаження на одній і тій самій області фотоциліндра.
Використання "б/в" (листків, які чисті лише з одного боку) - лист проходить по фотоциліндру своєю використаною стороною, від чого барабан швидше зношується.
Культура користувача - треба стежити за технікою, вчасно проводити чистку та профілактику картриджів та принтерів. 

© 2007-2021 ТОВ "Експерт сервіс-Т". Всі права захищено. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки за умови попередньої письмової згоди ТОВ "Експерт сервіс-Т"