рішення для друку і бізнесу
Назад к списку

Що впливає на ресурс друку картриджа?

На багатьох струменевих і лазерних картриджах вказується ресурс друку в сторінках. Інколи користувачі скаржаться, що заправлений картридж не видав той ресурс, який був вказаний виробником.
   РЕСУРС КАРТРИДЖА - це скільки сторінок формату А4 можна надрукувати за допомогою даного картриджа. Виробники техніки вказують ресурс картриджа виходячи з 5% заповнення надрукованого аркуша формату А4.
   Давайте розглянемо наступне: при друці аркуша А4 з повною заливкою ми отримуємо 100%-е заповнення аркуша, таким чином витрати на чорнила або тонер (в залежності від технології друку принтера) збільшуються в 20 разів!


   Тобто, якщо виробник вказав ресурс картриджа 3000 аркушів (ми розуміємо, що це при 5% заповненні), а ми будемо друкувати не документи, а допустимо чорні прямокутники на весь аркуш, то вийде ресурс картриджа вже не 3000 сторінок, а лише 150 (3000/20 = 150).
   Ви завжди можете спрогнозувати, скільки віддрукує Ваш новий або заправлений картридж, виходячи з того, що Вам доведеться друкувати.На ресурс друку картриджа впливає:Наповненість сторінки (шрифт, відстань між рядками, насиченість кольорів).
   Варто зауважити, що витрата тонера буде збільшуватися навіть якщо використовувати маленькі шрифти, тому що буде збільшуватись заповнення листа.
   Формат документа (JPG, PDF, Word і т.д.) наприклад, якщо ви звернете увагу у картинок і текстів в JPG є «шум», це можна побачити, якщо збільшити документ до 800% на це теж витрачається чорнило і тонер. У документах PDF картинки і текст - чіткіший, тому витрата менша. В основному користувачі оцінюють обсяг друку за часом: «До цього такий картридж у нас цілих півроку працював, а зараз не вистачило навіть на 3 місяці». Причому клієнт не помічає, що обсяг друку зріс.
   В 90% випадках коли роздруковується тестова сторінка з зазначенням кількості сторінок віддрукованих на даному картриджі, то з'ясовується, що картридж відпрацював на всі 100%. 

© 2007-2021 ТОВ "Експерт сервіс-Т". Всі права захищено. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки за умови попередньої письмової згоди ТОВ "Експерт сервіс-Т"