рішення для друку і бізнесу
ПРО нас
Компанія «Expert service - T» LTD – сучасне українське підприємство з корпоративною структурою управління та багаторічним досвідом. Основним напрямком діяльності компанії є забезпечення клієнтів послугами з заправки картриджів та ремонту техніки, а також покращеними видами цих послуг з комплексного обслуговування.
Для забезпечення головних технологічних процесів компанія застосовує передові технології, які дозволяють надавати виключно якісні послуги. Ми добре розуміємо, що лише з застосуванням вдосконалених технологій і новітнього устаткування можна забезпечити збереження якості, скорочення видатків і зниження витрат при зберіганні. Ключовим для нас є застосування передових технологій, які дозволяють екологічно та раціонально надавати послуги, що дозволяє економити нашим клієнтам до 30%, при цьому отримувати послуги на 50% більше.
ЧОМУ МИ
beach_access
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ
Лише компанія Експерт сервіс гарантує 100% безпеку при доставці, зберіганні та обслуговуванні картриджів та принтерів і БФП.
settings_remote
НИЗЬКІ ЦІНИ
Ми гарантуємо вартість, котра як мінімум на 10% нижча, ніж у конкурентів, при тому послуги надаються в більшому обсязі.
donut_large
ГАРАНТІЯ 1 РІК
Компанія надає гарантію на свої послуги до 1 року або до вичерпання ресурсу чи закінчення тонера у картриджі (гарантія покриває усі деталі картриджа, включаючи корпус).
grade
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД
Компанія "Expert service-T" LTD надає великий спектр послуг з 2007 року та постійно покращує та удосконалює свої послуги. 
ДокументИ

Вічний картридж.jpg

Размер файла: 479.79 кб

Комерційна пропозиція згідно послуги Вічний картридж з доставкою по усій території України. (жодних прихованих оплат)

Заправка картриджів.jpg

Размер файла: 615.38 кб

Комерційна пропозиція по заправці картриджів та їх відновлення з покращеними умовами та можливостями.

Покопійний друк.jpg

Размер файла: 633.97 кб

Комерційна пропозиція по оренді принтерів та багатофункціональних пристроїв з оплатою за надруковані сторінки.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
© 2007-2021 ТОВ "Експерт сервіс-Т". Всі права захищено. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки за умови попередньої письмової згоди ТОВ "Експерт сервіс-Т"